heoij napisał(a):

Szczególnie dla takich osób jak Ty, którzy mają czelność bronić jeszcze SKWK jak nie reagowało jak "swoi" od środka rozkradali swój ukochany klub i robili interesy na jego niekorzyść...
Ale jak Bednarz chciał zrobić porządek to bojkoty wymyślili, a teraz siedzą cicho...
|
Mają czelność bronić SKWK? Gdzie ja bronie SKWK człowieku? Nie dziwne, że tak łatwo wami manipulować jak nawet czytać ze zrozumieniem nie potraficie, a jak ten idiota Białoński napisze cokolwiek to wierzycie jakby to wyrocznia była.