ta zł w założeniach była ok szczytne cele a jak było i jest naprawdę tego nie wiem może wszystko ok .kasa poszła na oprawy itp . Fakt SKWK powinno się rozliczyć z tych pieniędzy a tu wchodzi kilka lat takich opłat po 1 zł .
http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...od-biletu.html