Wyświetl pojedynczy post
monkey
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: czasoprzestrzeń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14939
Stary 30.12.2018, 12:31
ta zł w założeniach była ok szczytne cele a jak było i jest naprawdę tego nie wiem może wszystko ok .kasa poszła na oprawy itp . Fakt SKWK powinno się rozliczyć z tych pieniędzy a tu wchodzi kilka lat takich opłat po 1 zł .
http://skwk.pl/index.php/skwk/4-stow...od-biletu.html
Odpowiedz cytując