raindog napisał(a):
|
To była okazja, by wyciąć tego raka raz na zawsze, ale niestety większość wsparła bandytów w tej absurdalnej sytuacji.
|
Tylko większość została wprowadzona w błąd, myślała że walczy o lepszą Wisłę. O 1 zł od biletu która miała trafiać na pomnik Henryka Reymana, na sklepik, na marketing, na lepsze oprawy, na filmiki itd. Oni obiecali ludziom wszystko. Tak naprawdę był to atak bezpośrednio na prezesa Cupiała czego wielu nie skojarzyło. Dali się kupić prostymi obietnicami nie mającymi pokrycia w rzeczywistości bo sami nic z tego nie zrobili.