Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14928
Stary 30.12.2018, 12:22
Najważniejsze że marzenka pozałatwiała najpilniejsze przelewy, a drużyna ch... z drużyną, w IV lidze pod przykrywką troski znowu się położy swoje brudne łapska.....
Złotówka od biletu , a to co haracz? czemu tylko 1 zł a nie 10 zł to jest patologia i złodziejstwo w białych rękawiczkach nigdzie tak nie ma.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując