Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14927
Stary 30.12.2018, 12:22
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej w całej tej szopce szkoda tych Panów...



pokaż mi takich piłkarzy w innych ligach, gdzie wypłaty to setki euro. Żaden piłkarz nie byłby tak związany z Klubem jak nasi Piłkarze.

co do przelewu to uważam, że p. Mats jak i Pietrowski czekają na informacje od Ly Vanny bo do końca sami nie wiedzą o co chodzi. Gość może faktycznie myślał, że przelew dojdzie szybciej lub nie bez powodu został, aż do Wigilii w Krakowie by zweryfikować dokładniej informacje o Wiśle i jej otoczeniu. Ly na pewno ma jeszcze innych doradców niż pozostałą ,,dwójkę" którą poznaliśmy.

3 mln EURO to na prawdę nie jest dużo, aby kupić Klub i jego piłkarzy.

Dziennikarzom radzę, aby zmienili swoich informatorów w TS i w Krakowie.
Odpowiedz cytując