Tonamini napisał(a):

Najbardziej w całej tej szopce szkoda tych Panów...
|
pokaż mi takich piłkarzy w innych ligach, gdzie wypłaty to setki euro. Żaden piłkarz nie byłby tak związany z Klubem jak nasi Piłkarze.
co do przelewu to uważam, że p. Mats jak i Pietrowski czekają na informacje od Ly Vanny bo do końca sami nie wiedzą o co chodzi. Gość może faktycznie myślał, że przelew dojdzie szybciej lub nie bez powodu został, aż do Wigilii w Krakowie by zweryfikować dokładniej informacje o Wiśle i jej otoczeniu. Ly na pewno ma jeszcze innych doradców niż pozostałą ,,dwójkę" którą poznaliśmy.
3 mln EURO to na prawdę nie jest dużo, aby kupić Klub i jego piłkarzy.
Dziennikarzom radzę, aby zmienili swoich informatorów w TS i w Krakowie.