Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
 
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14924
Stary 30.12.2018, 12:18
@El'kabat


jakie Wy? Jesteś normalny. Dla mnie screen jest autentyczny i tyle. A kasa jak była kradziona tak jest. Już za moją opinię o TS i podmiocie SKWK dostałem tu raz bana. Od 2016 roku nie byłem na ani 1 meczu Wisły, przestałem korzystać z infrastruktury klubu.

Dla kogoś będę żydem, zdrajca (taki poziom małoletnich kibiców) a dla mnie to jedyne rozsądne wyjście aby nie wspierać bandytów.



To co teraz można zrobić rozsądnie to czekać na ruch nowych inwestorów. I wyciągnąć wnioski na przyszłość.
Odpowiedz cytując