@El'kabat
jakie Wy? Jesteś normalny. Dla mnie screen jest autentyczny i tyle. A kasa jak była kradziona tak jest. Już za moją opinię o TS i podmiocie SKWK dostałem tu raz bana. Od 2016 roku nie byłem na ani 1 meczu Wisły, przestałem korzystać z infrastruktury klubu.
Dla kogoś będę żydem, zdrajca (taki poziom małoletnich kibiców) a dla mnie to jedyne rozsądne wyjście aby nie wspierać bandytów.
To co teraz można zrobić rozsądnie to czekać na ruch nowych inwestorów. I wyciągnąć wnioski na przyszłość.