Wyświetl pojedynczy post
monkey
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: czasoprzestrzeń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14920
Stary 30.12.2018, 12:14
Tonamini no szkoda ich to prawda .Ale są zatrudnieni jako własne podmioty gospodarcze i przy upadłości nie dostaną nawet złotówki z tego co im Klub jest winien,wiec ciągle liczą na cud i że ktoś przejmie długi i ich spłaci .Nadzieja umiera ostatnia .
Odpowiedz cytując