|
Tonamini no szkoda ich to prawda .Ale są zatrudnieni jako własne podmioty gospodarcze i przy upadłości nie dostaną nawet złotówki z tego co im Klub jest winien,wiec ciągle liczą na cud i że ktoś przejmie długi i ich spłaci .Nadzieja umiera ostatnia .
|