Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
14915
30.12.2018, 12:08
cinekw
napisał(a):
Nie nie jest i nie rozprzestrzeniaj takich głupot.
Ja wierzę, że tak nie jest i że jednak jutro się wszystko wyprostuje. No ale ten młyn informacyjny jest nie do zniesienia...
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery