Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Revenge_vo2
Member
Od: 12.2018
Offline
#
14907
30.12.2018, 11:56
Myślisz, że ktoś bedzie się bawił w podrabianie screenów? Proszę, nie ta liga.
Sposobów na wyprowadzanie pieniędzy jest wiele.
Revenge_vo2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Revenge_vo2
Znajdź inne posty napisane przez Revenge_vo2