|
Jeśli ktoś interesujący się losami Wisły na przestrzeni ostatnich lat nie potrafił samodzielnie wyrobić sobie zdania na temat działalności SKWK i teraz zgrywa oburzenie, to mogę tylko z politowaniem wzruszyć ramionami. I to w ogóle nie chodzi o ewentualny przelew od Marzeny tylko o duży obrazek.
Tak, można postawić znak równości między TS a SKWK.
Tak, powody milczenia Stowarzyszenia w ostatnich miesiącach są oczywiste.
Tak, wszyscy tkwiący jeszcze w tym tworze mają zerową wiarygodność.
Tak, w sporze sprzed lat Jacek Bednarz miał rację.
Mnie jednak bardziej niż wizja IV ligi przeraża głupota części użytkowników tego forum. Z IV ligi można awansować.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 30.12.2018 o godz. 12:00.
|