Przecież wiadomo ze 300 000 to 99.9% fake. Nie da sie tego wyobrazić. Ciagna nagonke teraz a was latwo manipulowac. Od kilku dni panuje jedna wielka dezinformacja, multum fakenewsow a was sie manipuluje informacjami ktore chcecie uslyszec.
Naprawde zycze wam lodu na glowe, bo żal mi was
P.s a Bialonski jak dotarł do dokumentów to niech je opublikuje

Każdy wie, że to najwiekszy fakeman ostatniego czasu
