Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14898
Stary 30.12.2018, 11:43
Przecież wiadomo ze 300 000 to 99.9% fake. Nie da sie tego wyobrazić. Ciagna nagonke teraz a was latwo manipulowac. Od kilku dni panuje jedna wielka dezinformacja, multum fakenewsow a was sie manipuluje informacjami ktore chcecie uslyszec.
Naprawde zycze wam lodu na glowe, bo żal mi was

P.s a Bialonski jak dotarł do dokumentów to niech je opublikuje Każdy wie, że to najwiekszy fakeman ostatniego czasu
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując