mr_kwolf napisał(a):

"Nie wierze w informacje niezdementowane"
Zażartuje, że powinni jeszcze wrzucić wyciągi z kont "decyzyjnych" bo tam mogła pójść kasa, żeby było szybciej.
Te 30k wyglada bardziej realnie, a Białoński mógł po prostu źle usłyszeć i stąd te 300k.
|
A moze przelew jest robiony raz na kalendarzowy rok?