Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14892
Stary 30.12.2018, 11:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
"Nie wierze w informacje niezdementowane"

Zażartuje, że powinni jeszcze wrzucić wyciągi z kont "decyzyjnych" bo tam mogła pójść kasa, żeby było szybciej.

Te 30k wyglada bardziej realnie, a Białoński mógł po prostu źle usłyszeć i stąd te 300k.
A moze przelew jest robiony raz na kalendarzowy rok?
Odpowiedz cytując