Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
Od: 05.2013
Offline
#
14883
30.12.2018, 11:17
Bene Nati
napisał(a):
Żal mi niektórych z was. Łykacie wszystko co wam byle jaki ... napisze.
Naiwni jak studentki.
http://skwk.pl/index.php/skwk/2-wyda...V3-_00Lv9a1kUY
Może sam jesteś naiwny łykając jak studentka to co podsuwa SKWK?
PS. Jak jest naprawdę i kto jest naiwny nie wiem.
dizzy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dizzy
Znajdź inne posty napisane przez dizzy