Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14878
Stary 30.12.2018, 11:13
Bene Nati napisał(a):Wyświetl post
Żal mi niektórych z was. Łykacie wszystko co wam byle jaki ... napisze.

Naiwni jak studentki.



http://skwk.pl/index.php/skwk/2-wyda...V3-_00Lv9a1kUY

Niech wrzucają następne. Ja tym skur.wysynom i tak już nie wierzę.
Pewnie jak większość kibiców, poza tym "kumatymi" mułami.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując