Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14872
Stary 30.12.2018, 11:10
Dresik.SB napisał(a):Wyświetl post
Dajcie sobie juz spokój z tym wszystkim , co będzie to będzie , najważniejsze jest to żeby ludzie ktorzyxdo takiej sytuacji doprowadzili ponieśli konsekwencje, bo to jest kur.. kabaret
Poniosą tylko jeśli będzie przeprowadzone postępowanie upadłościowe. Inaczej to nie ma to szans raczej.
Odpowiedz cytując