Dresik.SB napisał(a):

|
Dajcie sobie juz spokój z tym wszystkim , co będzie to będzie , najważniejsze jest to żeby ludzie ktorzyxdo takiej sytuacji doprowadzili ponieśli konsekwencje, bo to jest kur.. kabaret
|
Poniosą tylko jeśli będzie przeprowadzone postępowanie upadłościowe. Inaczej to nie ma to szans raczej.