Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14871
Stary 30.12.2018, 11:10
Przyznam, że teza o tym, że to Pietrowski popłacił SKWK, Sarapatę i jej chłopa dość ciekawa i mogą tu w grę wchodzić słynne aneksy... Co do informacji RMFu, wydaje mi się, że info o tym, że kasa poszła jest prawdziwe, pisalo o tym kilku poważnych dziennikarzy i nie chce się wierzyć, że na podstawie fejka... Ale długi licencyjne na pewno nie zostały spłacone 28go (bo kasa leci) więc potrzebny będzie aneks. I tak mamy dalszą część szopki, która może ciągnąć się kolejne kilka dni, przepychanki między inwestorami i TSem itd... Choć to jest wariant optymistyczny tz kasa dojdzie w poniedziałek. A nie, że panowie zawiną się jutro zostawiając nas z niczym...

Edit: SKWK dało screeny - dostali 30k tj 2 razy po 14900 nie 300...
Ostatnio edytowane przez Jery : 30.12.2018 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując