Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Dresik.SB
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
14869
30.12.2018, 11:05
Dajcie sobie juz spokój z tym wszystkim , co będzie to będzie , najważniejsze jest to żeby ludzie ktorzyxdo takiej sytuacji doprowadzili ponieśli konsekwencje, bo to jest kur.. kabaret
Dresik.SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dresik.SB
Znajdź inne posty napisane przez Dresik.SB