Dobcio napisał(a):

Nie dość więc, że klub płacił kary,które rzekomo zobowiązywał się SKWK płacić to jeszcze pieniądze i tak wracały do SKWK z puli biletów.
To jest skandal, że ja jako konsument kupujący bilet nie wiedziałem i nie byłem o tym informowany, że 1 zł oddaje SKWK. Nigdy do takiej sytuacji nie powinno było dojść. Pytanie na ile taka umowa została zawarta! Przeciez nowi właściciele też będą musieli ten haracz płacić! Trzeba zmusić SKWK do rozwiązania umowy.
|
To swoja droga kolejny abusrd w naszym Klubie. Tu gdzie nie spojrzec to mozg rozje....