szczepans21 napisał(a):

Osoby z skwk związane z PMS powinny zostać wyjeb@@@@ z socios lub totalnie zmarginalizowane.
Zwykła prostytucja... Skwk.
Teraz, gdzie są słupy PMS Obrońcy TS, Wy nawet wstydu nie macie, godności ani honoru. Pogardzam Wami.
|
Wlasnie dlatego ciagle sie do socios nie zapisalem. Nie jestem w stanie sprawdzic, ze tych ludzi tam nie ma. I jaki maja wplyw na to co sie dzieje. Z calej tej historii, tej tragikomedii i kabaretu, ktory ma miejsce jedyny pozytyw to taki, ze jak na dloni widac co sie kryje za sztandarami “najwierniejszych”, “za Wisle oddalbym zycie” i calej reszty tego syfu. Tak jak napisales zwykla prostytucja. Uzywnie jakichs idealow, by zagarnac pare zlotych. Co za holota.
Jak czytam posty Rienca, ktory w jakis pseudointelektualny sposob probuje jeszcze tego bronic to mi wszystko opada. Kolejny z argumentami typu “ludzie nie chodza dla pilki, tylko dla opraw” (ta, a najbardziej dla tych gloryfikujacych morderstwa i inne tego typy czyny w imie “najwierniejszej” milosci do Wisly). I jakiez to niezwykle, ze kumaci i ich adwokaci zawsze najlepiej wiedza dlaczego ludzie chodza na mecze. To jest juz wrecz horror a nie tragikomedia.
A Sarapate powinno sie starodawnym zwyczajem konmi na srodku rynku rozerwac.