Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14862
Stary 30.12.2018, 10:45
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
Osoby z skwk związane z PMS powinny zostać wyjeb@@@@ z socios lub totalnie zmarginalizowane.
Zwykła prostytucja... Skwk.
Teraz, gdzie są słupy PMS Obrońcy TS, Wy nawet wstydu nie macie, godności ani honoru. Pogardzam Wami.
Wlasnie dlatego ciagle sie do socios nie zapisalem. Nie jestem w stanie sprawdzic, ze tych ludzi tam nie ma. I jaki maja wplyw na to co sie dzieje. Z calej tej historii, tej tragikomedii i kabaretu, ktory ma miejsce jedyny pozytyw to taki, ze jak na dloni widac co sie kryje za sztandarami “najwierniejszych”, “za Wisle oddalbym zycie” i calej reszty tego syfu. Tak jak napisales zwykla prostytucja. Uzywnie jakichs idealow, by zagarnac pare zlotych. Co za holota.

Jak czytam posty Rienca, ktory w jakis pseudointelektualny sposob probuje jeszcze tego bronic to mi wszystko opada. Kolejny z argumentami typu “ludzie nie chodza dla pilki, tylko dla opraw” (ta, a najbardziej dla tych gloryfikujacych morderstwa i inne tego typy czyny w imie “najwierniejszej” milosci do Wisly). I jakiez to niezwykle, ze kumaci i ich adwokaci zawsze najlepiej wiedza dlaczego ludzie chodza na mecze. To jest juz wrecz horror a nie tragikomedia.

A Sarapate powinno sie starodawnym zwyczajem konmi na srodku rynku rozerwac.
Odpowiedz cytując