|
Na razie cisza, pewnie niektóre osoby z forum zmawiają się na oficjalną interpretację xD
Coś w stylu: UW to nie SKWK, pieniądze na "walkę na murach" to ważniejsze niż jacyś piłkarze, jak by nie SKWK to byście nawet nie mogli kupić biletów bo by Cracovia robiła wjazd pod kasy, dali dzieciom na Mikołaja, odmalowany sierociniec, Jadczak dziennikarzyna kłamca, Ksysio z weszło co ci ta Wisełka zrobiła, że tak ją atakujesz?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał
|