Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14853
Stary 30.12.2018, 10:29
Super część kibiców (Socios) składa się na wypłaty lub pomoc Wiśle, druga część (SKWK) kasuje od Wisły 300tys zł.No ku**a brawo jeszcze bym to przeżył jak by zarząd SKWK w jaki kolejek sposób próbował pomóc w tej ciężkiej sytuacji.Kompromitacja.
Odpowiedz cytując