Wyświetl pojedynczy post
monkey
Junior Member
 
Od: 12.2018
Skąd: czasoprzestrzeń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14848
Stary 30.12.2018, 10:09
To że SKWK ma profity ze sprzedanych biletów+zniżki przy ich kupnie wiadomo od dawna ,ale to że Pani Marzena przelała na konto SKWK tyle kasy + oczywiście o sobie i swoim mężu nie zapomniała to oczywisty skandal !!!!
Widać że zawsze liczyło się tylko kasa kasa i tylko kasa dla siebie . Ale tym pewnie zajmie się prokuratura .
Co do naszych inwestorów : pytanie po co im klub ? całe to zamieszanie ? Przecież jeśli nie sfinalizują transakcji ich wiarygodność w przyszłości będzie zerowa .Wydaje się że to są ludzie którzy działają po omacku zakup klubu bez audytu to nieprawdopodobne no chyba że za nimi stoi ktoś z ogromnym majątkiem dla którego 20-30 ml euro to dopuszczalna strata .Tylko dla czego Wisłą jest wiele klubów bez długów i to grających w pucharach co roku .A nagle zjawiają się trzej magowie i czary mary i ratujemy upadający klub . To cud chyba !!! Z drugiej strony jeśli chcieli mieć tereny Wisły to po rozmowie ze starszym Panem w magistracie mogli się wycofać z umowy i każdy by to zrozumiał bylibyśmy rozgoryczeni ,wściekli ale taki jest biznes coś za coś . A oni dalej podtrzymywali że umowa jest wiążąca ,dziwna sprawa .Przelewy na ostatnią chwilę .brak wiarygodnych historii biznesowej wiele zapytań brak odpowiedzi same znaki zapytania . Już widzę że za kilka lat ktoś nakręci film o tym .
Jak już wydaje się że coś wiemy to za chwilę okazuje się że nic nie wiemy .
Odpowiedz cytując