Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
14846
30.12.2018, 09:57
Czyli kibice płacąc za bilety na mecz z Lechem, tak naprawdę robili zrzutkę na wypłatę dla pani prezes i jej męża ... brak słów ...
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker