|
Pamiętajcie, że jeśli wierzyć filipskiemu, a na razie jego retoryka jest jedyną, która nadaje sens temu co się dzieje, to nowi inwestorzy, a raczej, restrukturyzatorzy, jeśli tylko nie zrezygnują zniechęceni przez TS, to będzie Jacek Bednarz, ale do sześcianu.
Środowisko SKWK i TS nie zostanie zmarginalizowane, ono będzie wypalane napalmem o poranku. Tu nie będzie skrupułów, a wielu kibiców będzie mocno zagubionych w zakorzenionej od ponad trzech lat retoryce
|