qpalz napisał(a):

|
Ciekawy jestem jakie rewelacje i newsy przyniesie jutrzejszy, bo z sinusoidy wynika, że zaczniemy dzień zła informacja. Po południu będzie ok, pod wieczór znowu smutek ale do spania info dające nadzieję i wiarę pozwalające na przetrwanie kolejnych zmagań.
|
Poranna petarda już jest.
Popołudniu znajdzie się kasa na Zorana.
Ciekaw jestem tylko wieczoru.