|
W tej sytuacji oczekiwalbym konkretnej odpowiedzi od osób z SKWK czy po meczu z Lechem wpłynęły do nich od SSA jakieś pieniądze i dlaczego nie ma decyzji o przekazaniu ich zgodnie z interesem Wisły i potrzebą chwili np. na uregulowanie zaległości wobec piłkarzy?
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.12.2018 o godz. 09:18.
|