Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14836
Stary 30.12.2018, 09:13
W tej sytuacji oczekiwalbym konkretnej odpowiedzi od osób z SKWK czy po meczu z Lechem wpłynęły do nich od SSA jakieś pieniądze i dlaczego nie ma decyzji o przekazaniu ich zgodnie z interesem Wisły i potrzebą chwili np. na uregulowanie zaległości wobec piłkarzy?
Ostatnio edytowane przez Markus : 30.12.2018 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując