|
Chciałbym z tej strony przeprosić Andrzeja Iwana że śmiałem i szydzilem z jego tekstów o Sarapacie jako słupie Miska.
Po artykule Interii jestem totalnie zmrożony i zszokowany.
Nie mieści mi się w głowie kto teraz bawi się za hajs z biletów i karnetów. Ja ******.
|