Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14833
Stary 30.12.2018, 08:49
Chciałbym z tej strony przeprosić Andrzeja Iwana że śmiałem i szydzilem z jego tekstów o Sarapacie jako słupie Miska.
Po artykule Interii jestem totalnie zmrożony i zszokowany.
Nie mieści mi się w głowie kto teraz bawi się za hajs z biletów i karnetów. Ja ******.
Odpowiedz cytując