Rience napisał(a):
|
Powtórze się, ty myślisz że jak właściciele zaczną zaostrzenia robić chociażby w kwestii Ultras, to tylko Sharksom się to nie spodoba? Wisła to nie tylko Sharksi, masz osiedla, fancluby, inne grupy kibicowskie chociażby Ultra Wisła, zwykli kibice co chodzą na mecze głównie żeby poczuć tą atmosfere. Na innych sektorach też jest dużo osób starszych z klimatu którym się to także nie spodoba, więc powodzenia... A każdy kto ma takie pomysły w głowie źle życzy Wiśle. Powtarzam nigdy nic tu się nie zbuduje z takim tokiem myślenia, ani piłkarsko, organizacyjnie czy kibicowsko. Wyczyścić klub, odciąć kibiców z klubu, ale kibicowanie zostawić kibicom, i prowadzić dialog na zdrowych relacjach.
|
Tylko warto prześledzić co stało się z Ultraską na Wiśle na przestrzeni ostatnich lat. Czy intelekt pewnej grupy dowodzących nie przełożył się na poziom opraw (kiedyś było inaczej, oprawy miały większą klasę). Oczywiśćie nie twierdze że należy latać za kibicami i sprawdzać co malują. Jednak musi to być wyraźna granica nakreślona przez włodarzay aby grupa przygotowująca te oprawy wiedziała czego nie wolno robić tym bardziej że nie mieliby możliwości prezentowania swojej twórczości gdyby nie ratunek właścicieli. Po prostu pewien rodzaj porozumienia na lini kibice- włodarze. Przecież nikt nie powinien dawać nikomu zakazu za to że kibice dajmy na to odpalil race i zrobili fajną oprawę z okazji dajmy na to Święta Niepodległości.
Cytat:
|
Piłka w Polsce jest na beznadziejnym poziomie, dużo ludzi tu na mecze nie chodzi żeby sobie pooglądać kopiących zawodników na marnym poziomie, ale dla atmosfery, dopingu i żeby poczuć klimat trybun.
|
Nie zgodzę się z Tobą. Wiem że wyniki w pucharach nas kompromitują jednak przywołam tu co ostatnio napisał Prezes Boniek Po prostu za dużo gramy. Dodam do tego również to, że mamy zbyt wyrównaną ligę w stosunku do sąsiadów i konkurentów. Dajmy na to takie Bate na Biołrusi wygrywa likilka kolejek przed koncem rozgrywek bo reszta stawki jest amtorska, piłkarze mają czas na regeneracje i przygotowanie się do eliminacji. U nas wszystko jest na styku i ostrzu noża.
Druga kwestia poziom byłby wyższy gdyby były w polskiej piłce większe pieniądze. Dlaczego ich nie ma ? Dlaczego odszedł Cupiał, dlaczego tak nie wielu przedsiębiorców chce się w to ładować ? Czy chciałbyś aby firma którą prowadzisz miała kotwice w postaci WSH ?