Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14820
Stary 30.12.2018, 01:39
petred napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak będzie. Z tym, że nie będzie to sytuacja podobna do tej za rządów Bednarza gdzie do bojkotu kumatych przyłączyła się większość niekumatych. Według mnie teraz mogłoby powstać na trybunach coś co byłoby ewenementem w skali całej Polski. Nie mówię tu o wyrzuceniu z trybun tych określających się ,, najwierniejszymi i najbardziej fanatycznymi'' ale o doprowadzeniu do sytuacji, że przestaną robić na stadionie co chcą.

Powtórze się, ty myślisz że jak właściciele zaczną zaostrzenia robić chociażby w kwestii Ultras, to tylko Sharksom się to nie spodoba? Wisła to nie tylko Sharksi, masz osiedla, fancluby, inne grupy kibicowskie chociażby Ultra Wisła, zwykli kibice co chodzą na mecze głównie żeby poczuć tą atmosfere. Na innych sektorach też jest dużo osób starszych z klimatu którym się to także nie spodoba, więc powodzenia... A każdy kto ma takie pomysły w głowie źle życzy Wiśle. Powtarzam nigdy nic tu się nie zbuduje z takim tokiem myślenia, ani piłkarsko, organizacyjnie czy kibicowsko. Wyczyścić klub, odciąć kibiców z klubu, ale kibicowanie zostawić kibicom, i prowadzić dialog na zdrowych relacjach.


Piłka w Polsce jest na beznadziejnym poziomie, dużo ludzi tu na mecze nie chodzi żeby sobie pooglądać kopiących zawodników na marnym poziomie, ale dla atmosfery, dopingu i żeby poczuć klimat trybun.
Ostatnio edytowane przez Rience : 30.12.2018 o godz. 01:47.
Odpowiedz cytując