Wyświetl pojedynczy post
ump
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14804
Stary 30.12.2018, 00:05
andej napisał(a):Wyświetl post
Z pewnością po wpłaceniu tych mitycznych 12 milionów troszkę zyskają sympatii wśród kibiców. Pytanie jaki mają dalszy plan na Wisłę i jak ta wizja ma się wobec oczekiwań kibiców. Tutaj mogą się pojawić różnice, ale uważam że kibice powinni być wyrozumiali wobec osób, które wyciągnęły pomocną dłoń. Nie wiem jakie mają intencje, co chcą zyskać, ale jeśli wyprowadzą klub na prostą to powinniśmy być im wdzięczni. Nie wiem o co chodzi w tej całej sytuacji, jest ona bardzo tajemnicza i zawiła. Jeden lub drugi komunikat szybko rozwiałby wątpliwości i byłoby po temacie.
A jakie mogą mieć intencje inwestorzy specjalizujący się w zarabianiu na kupnie i sprzedaży zadłużonych spółek ?
Trafił im się diamencik. Klub sportowy z uznaną europejska marką. Fakt lekko skażony wcześniejszym układem właścicielskim, ale oczyszcza i sprzedadzą z zyskiem. Czego innego się spodziewasz ?

Ewentualnie baza azjatyckich konsorcjów menagerskich.

Oba scenariusze pozytywne w moim odczuciu.
Odpowiedz cytując