Wyświetl pojedynczy post
ump
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14802
Stary 29.12.2018, 23:58
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Jedno jest pewne nnawet jak wplaca te 12 mln i przejma klub to przez te ich zagrywki dalej bede wielce zaniepokojony co tu sie bedzie odpierdzielac. Bo moze byc jeszze gorzej niz niz za marzenki....

A niby dlaczego ? Jakieś sensowe argumenty ?
Odpowiedz cytując