jendrus napisał(a):

|
Jedno jest pewne nnawet jak wplaca te 12 mln i przejma klub to przez te ich zagrywki dalej bede wielce zaniepokojony co tu sie bedzie odpierdzielac. Bo moze byc jeszze gorzej niz niz za marzenki....
|
A niby dlaczego ? Jakieś sensowe argumenty ?