Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14797
Stary 29.12.2018, 23:16
Nowy Jork daleko i długo się leci więc panowie wyluzujcie. Lotnisko JFK to nie jakas wioska w Laosie wiec mogl sie nam wlasciciel zagubic w tym tłumie no i pewnie nie wlaczyl roamingu i dlatego nie ma z nim kontaktu.

Ten cały cyrk z przelewem ktorego szuka pół Polski jest bardziej zenujacy niz poszukiwania złotego pociągu. Wszystko jest tak niedorzeczne i dalekie od jakiegokolwiek profesjonalizmu ze tylko nadzieja w sercach kibiców nie pozwala dopuscic do swiadomosci mysli ze ch.. z tego był, jest i będzie.
DysoN
Odpowiedz cytując