|
Co po niektórym proponuje podzielić sumę zadłużenia przez cztery i zmienić walutę na euro. Wtedy można pogadać czy to dużo czy mało dla ludzi z zagranicy. Te trzy miliony euro to żadna kwota. Nie pisze tutaj żeby bronić kogo kolejek i nie twierdzę że nasi "inwestorzy" je mają. Proponuje jedynie zmienić podejście do pieniędzy o których rozmawiamy jeśli Pan V jest z Francji to innymi pieniędzmi operuje.
|