Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14795
Stary 29.12.2018, 22:48
Co po niektórym proponuje podzielić sumę zadłużenia przez cztery i zmienić walutę na euro. Wtedy można pogadać czy to dużo czy mało dla ludzi z zagranicy. Te trzy miliony euro to żadna kwota. Nie pisze tutaj żeby bronić kogo kolejek i nie twierdzę że nasi "inwestorzy" je mają. Proponuje jedynie zmienić podejście do pieniędzy o których rozmawiamy jeśli Pan V jest z Francji to innymi pieniędzmi operuje.
Odpowiedz cytując