|
Myśle jednak, że Borek ma rację. Ta cała dyskusja medialna to przykry serial obyczajowy niestety którego jesteśmy bohaterami. Jednak nie uwzględnił stopnia komplikacji samej transakcji i zamiarów strony sprzedającej. Śmieszne i smutne jest to jak powstają newsy prasowe - cały proces mamy jak na dłoni, live przez ostatnie kilka dni/tygodni.
@filipski - ciężko oceniać wiarygodność Twoich informacji, ale logiki nie można Ci odmówić. Jak znam z praktyki transakcje związane z przejęciami spółek to Twoje uwagi trafiają w sedno i rozjaśniają tło tej sprzedaży. Też nie spodziewałem się jakichś konferencji i oświadczeń kupujących - zrobią to jak będzie wszystko poukładane, a najwyraźniej nie jest.
|