Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14790
Stary 29.12.2018, 22:14
Tylko nie rozumiem tego betonu. Co oni chcą jeszcze ugrać? Wydawało mi się, że upchną spółkę byle komu i uciekną w siną dal. A więc tak jak zrobiła była pani prezes. A tu mówicie, że oni nie chcą się pozbyć Wisły. Chyba nie nadążam...
Odpowiedz cytując