Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
lucker
Member
Od: 08.2018
Offline
#
14790
29.12.2018, 22:14
Tylko nie rozumiem tego betonu. Co oni chcą jeszcze ugrać? Wydawało mi się, że upchną spółkę byle komu i uciekną w siną dal. A więc tak jak zrobiła była pani prezes. A tu mówicie, że oni nie chcą się pozbyć Wisły. Chyba nie nadążam...
lucker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucker
Znajdź inne posty napisane przez lucker