|
Gdyby ktoś chciał tu kręcić wały z ustawianiem meczów bylibyśmy świadkiem czystego jak łza i transparentnego przejęcia, jak ktoś chce robić wały to baczna uwaga mediów jest mu zdecydowanie zbędna, wydaje mi się, że racje może mieć filipinski pisząc o betonie w TS, nie jest to bynajmniej dla mnie niespodzianką, instytucja ta stała się rakiem Wisły S.A
|