Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14788
Stary 29.12.2018, 21:59
Gdyby ktoś chciał tu kręcić wały z ustawianiem meczów bylibyśmy świadkiem czystego jak łza i transparentnego przejęcia, jak ktoś chce robić wały to baczna uwaga mediów jest mu zdecydowanie zbędna, wydaje mi się, że racje może mieć filipinski pisząc o betonie w TS, nie jest to bynajmniej dla mnie niespodzianką, instytucja ta stała się rakiem Wisły S.A
Odpowiedz cytując