Cytat:
Za Borkiem nie przepadam ale trafia w punkt.To co sie dzieje od 2 tygodni to zwyczajny wstyd i hańba.
Tak sie nie traktuje 13 krotnego Mistrza Polski.Nie zasluzyl na to.A 3/4 tych pseudo internautow jedyne co potrafi robic to szydzic z klubu i wstawiac memy zamiast zastanowic sie czy przypadkiem nie smieją sie z samych siebie.
|
Nie, nie trafia w punkt. Ba, nawet bardzo chybia. Porównuje transakcje przejęcia zadłużonej spółki, z nieuczciwymi kontrahentami do zakupu bułek w sklepie. To ma być punkt?
http://mctgroup.eu/blog/jakie-konsek...lki-z-dlugami/
Dla przykładu, jaja przy przejmowaniu fabryki łożysk w Kraśniku. Przejęcie trwało 3 miesiące. Tam były jaja nawet z tym, że ginęli ludzie z list pracowniczych. osoba, która jeszcze dzień wcześniej miała UoP na czas nieokreslony przychodziła do pracy a tam informacja, że nigdy nikt taki nie pracowal.
Także Borek bredzi.