Czyli krótko mówiąc Socios byliby w stanie złożyć takie zawiadomienie i wtedy de facto postawić się jako twarz takiego działania?
Niestety (jeszcze) do socios nie należę, więc nie mam jak Im tego zaproponować, ale czytający to ludzie z tej organizacji: mam nadzieję, że rozważycie tę.opcję.