LucjuszWielki napisał(a):

|
w bzwbk historia do DWÓCH LAT !! mam/miałem bo teraz santander... dwoch lat ! straszny badziew i syf, tak wiec nie FOREVER, musisz prosic bank o historie - 10zł za miesiac
|
Ty mówisz o historii w bankowości elektronicznej a nie o przechowywanej przez bank historii...