Borek najlepiej podsumował całą tą akcję, naprawdę to już przestaje być śmieszne, a staje się tragiczne.
Następni w kolejce do rozwiązania kontraktu ustawiają się Kolar, Halilović i Kostal, a my dalej czekamy na przelew, czy to jest normalne?
To jest kpina z tego klubu, jego historii i kibiców, a dotyczy to zarówno starych jak i nowych właścicieli!