Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14773
Stary 29.12.2018, 21:09


Borek najlepiej podsumował całą tą akcję, naprawdę to już przestaje być śmieszne, a staje się tragiczne.


Następni w kolejce do rozwiązania kontraktu ustawiają się Kolar, Halilović i Kostal, a my dalej czekamy na przelew, czy to jest normalne?

To jest kpina z tego klubu, jego historii i kibiców, a dotyczy to zarówno starych jak i nowych właścicieli!
Ostatnio edytowane przez heoij : 29.12.2018 o godz. 21:12.
Odpowiedz cytując