Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kran
Junior Member
Od: 11.2016
Offline
#
14748
29.12.2018, 19:17
Nie myślałem, że kiedyś tu napiszę. Ale czytam i muszę:
Czemu pieniądze miały by trafić na konto TS?
Dla mnie logicznym jest, że trafią na konta SA, a SA to teraz Pietrowski. A TS do kont SA chyba nic już nie ma.
btw, Cześć Wszystkim.
Kran
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kran
Znajdź inne posty napisane przez Kran