https://twitter.com/Polsport/status/...1lHmrgNqFjBuoY
"Podobno przelew jednak doszedł (pieniądze zostały wysłane z konta Vanna Ly) ale będą dostępne/widoczne na koncie Wisły w poniedziałek. Takie uroki systemu bankowego"
i
"Innymi słowy wisi w systemie. Koledzy-bankowcy tlumaczą kanałem wysokich przelewów w euro target2: "beneficjent może widzieć tą kwotę ale napewno nie może dysponować jeszcze środkami"
Może dzbannikarze sprawdzili jednak w systemie międzybankowym lub mają info ob osoby mającej wgląd w ten system? Byłoby bardzo dobrze, ale to nie rozwiązuje kwestii braku kontaktu z Vanną i braku potwierdzenia dla TSu

...