Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
14733
29.12.2018, 18:24
Guzik
napisał(a):
ja nie mam tutaj kolegów, chyba że piszesz o swoich. w każdym razie wiem, że manipulujesz i to dosyć sprawnie.
Dziękuję za uznanie!
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski