Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14727
Stary 29.12.2018, 18:12
Heh ....coś tak czuję , że jak zwykle nasi pseudo dziennikarze jak zwykle wprowadzili jeszcze większe zamieszanie nie rozumiejąc tego co czytają . Na podstawie oświadczenia szweda wydedukowali sobie , że przelew już jest . Póki co bym się jeszcze nie cieszył ale nadzieję można mieć .
Odpowiedz cytując