|
Heh ....coś tak czuję , że jak zwykle nasi pseudo dziennikarze jak zwykle wprowadzili jeszcze większe zamieszanie nie rozumiejąc tego co czytają . Na podstawie oświadczenia szweda wydedukowali sobie , że przelew już jest . Póki co bym się jeszcze nie cieszył ale nadzieję można mieć .
|