zozo napisał(a):

|
Marek Balawajder dyrektor indornacji RMF FM potwierdza że kasa jest na kontach miasta i piłkarzy. Za RMF FM.
|
Ten Balawajder to sam nie wie co wygaduje/wypisuje.
W nagłówku napisał:
Obiecane pieniądze od inwestorów będą na koncie Wisły Kraków w poniedziałek - ustalili nieoficjalnie reporterzy RMF FM.
a w tekście
Jak dziś nieoficjalnie ustalili reporterzy RMF FM, pieniądze od inwestorów są już na koncie Wisły Kraków.
https://www.rmf24.pl/fakty/news-pien...-w,nId,2755955