Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14718
Stary 29.12.2018, 18:03
zozo napisał(a):Wyświetl post
Marek Balawajder dyrektor indornacji RMF FM potwierdza że kasa jest na kontach miasta i piłkarzy. Za RMF FM.
Ten Balawajder to sam nie wie co wygaduje/wypisuje.

W nagłówku napisał:

Obiecane pieniądze od inwestorów będą na koncie Wisły Kraków w poniedziałek - ustalili nieoficjalnie reporterzy RMF FM.

a w tekście

Jak dziś nieoficjalnie ustalili reporterzy RMF FM, pieniądze od inwestorów są już na koncie Wisły Kraków.


https://www.rmf24.pl/fakty/news-pien...-w,nId,2755955
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując