VanBasten napisał(a):

Ja Cię nie atakuję bo akurat traktuje Twoje posty poważnie i widzę w nich sens . Może źle zdefiniowałem słowo wizg A zapytałem o to oświadczenie dlatego , że spodziewałem się czegoś bardziej drastycznego np szczegółów o klauzulach .
|
Kolega Snow wie jak jest, jego trzeba zapytać. Zauważył wiele - np. to, że cieszę się z przelewu. Potrafi też bezbłędnie interpretować komunikaty - jak o rzekomym kwiku na forum. O zdolnościach demaskatorskich nie wspomnę.
Ja spodziewałem się, że na takie a nie inne oświadczenie Hartlinga forum zareaguje niedowierzaniem, szukaniem dziury w całym i wrzeszczeniem, że dalej nic nie wiemy. Spodziewałem się, że kilka osób napisze o LM. Spodziewałem się też, że Snow po mnie pojedzie. No i jak - sprawdziło mi się?
Z uporem maniaka utrzymuję, że mnie żaden przelew nie zajmował i nie zajmuje, dlatego też nie mam powodu, by zmieniać swoje nastawienie do sprawy. Natomiast przyznaję, że nie chce mi się już odpowiadać na zaczepki, więc sobie trochę śmieszkuję.