Snow napisał(a):

@filipski przestań już pieprzyc.
Oświadczenie Hartlinga miało spowodować kwik na forum.
Przelew nie miał być problemem, tylko jakieś tylko tobie znane zapisy w umowie.
Teraz jednak świętujesz, ze przelew jest.
Zdecyduj się panie Kasztelaniec.
|
Próbuj dalej. Może trafisz. Także z argumentacją. Jestem cierpliwy, taką mam pracę.