Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14715
Stary 29.12.2018, 17:58
Snow napisał(a):Wyświetl post
@filipski przestań już pieprzyc.


Oświadczenie Hartlinga miało spowodować kwik na forum.


Przelew nie miał być problemem, tylko jakieś tylko tobie znane zapisy w umowie.
Teraz jednak świętujesz, ze przelew jest.



Zdecyduj się panie Kasztelaniec.
Próbuj dalej. Może trafisz. Także z argumentacją. Jestem cierpliwy, taką mam pracę.
Odpowiedz cytując