Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14714
Stary 29.12.2018, 17:57
@filipski przestań już pieprzyc.


Oświadczenie Hartlinga miało spowodować kwik na forum.


Przelew nie miał być problemem, tylko jakieś tylko tobie znane zapisy w umowie.
Teraz jednak świętujesz, ze przelew jest.



Zdecyduj się panie Kasztelaniec.
Odpowiedz cytując