|
Bronienie TS i poprzedniego zarządu w świetle faktów jakie wychodzą na jaw to jednak kompromitacja . Ci krakowscy biznesmeni też wyrażali chęć przejęcia Wisły ale po audycie się wycofali ....to też mówi wiele o osiągnięciach "kumatych" w zarządzaniu tym klubem .
|