VanBasten napisał(a):

Spłacenie 12 mln długu to byłby realny krok a nie obietnica jak za czasów Sarapaty . Póki co czekam na oficjalne potwierdzenie bo naszym dziennikarzom nie wierzę bez względu to czy piszą w jedną czy w druga stronę . Mam nadzieję , że to prawda z tym przelewem ale jeszcze nie skacze z radości .
Pytanie do filipskiego co tak miało wstrząsnąć tym forum po oświadczeniu szweda ?
|
Nie napisałem, że wstrząśnie, lecz że będzie wizg. Przeglądając shoutboxa utwierdzam się, że miałem zupełną rację. To, co się tam dzieje, to jest podręcznikowa definicja wizgu. Aż mnie korci, żeby znowu zachęcić do wyobrażeń, np.
wyobraźmy sobie, czysto teoretycznie rzecz jasna, że w tym momencie ten portal przegląda pewna osoba, która zdecydowanie nie powinna czytać pewnych opinii o sobie? Gdy sobie to wyobrazimy, zrozumiemy, że słowo "wizg" może być dość uprzejmym wyjściem z niezręcznej sytuacji.
Ale to tylko takie moje dyrdymały, nie chłopaki?